AVIATIK SERVIS s.r.o.

Lety prověřená kvalita

AVIATIK SERVIS vznikl v roce 1990 jako obchodní společnost navazující na činnost Aviatik klubu, největšího leteckého klubu, který se v České republice věnuje horkovzdušným balónům a vzducholodím. Aviatik klub byl založen v roce 1981. O dva roky později, v roce 1983, zde byl vyroben první československý horkovzdušný balón a od tohoto data začíná nová etapa balónového létání v Čechách, na Moravě a na Slovensku. AVIATIK SERVIS ve spolupráci s Aviatik klubem je každoročním pořadatelem přátelských setkání pilotů a balónů (Balóny nad TelčíBalloon Jam).

Kvalitu nabízených služeb zajišťují profesionální piloti a posádky. Zkušenost pilotů se ukazuje zejména při soutěžích (úspěchy na mistrovství ČR, vítězství v Balónové lize, účast v reprezentaci ČR na mistrovství Evropy a světa, Světových leteckých hrách a další).

Nejvýznamnějšími obchodními partnery a zákazníky AVIATIK SERVISu jsou Barum Continental, Českomoravská stavební spořitelna, Ahold ČR, BVV, 3COM, Soft-tronik, Comimpex, Strojírny Bohdalice, Balóny Kubíček, IKEA, DHL Express, Česká spořitelna, Home Credit Finance, ...

AVIATIK SERVIS má platné Povolení k provozování leteckých prací a předmět činnosti LETECKÉ PRÁCE a proto je oprávněn nabízet vyhlídkové lety balónem, reklamní lety, provozování reklamních firemních balónů, provozovat upoutaný balón a balónové žárovky.